Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Gabinety Stomatologiczne Anna Łokaj DentystaSzczecin.eu

W połowie 2017 roku powstaje gabinet stomatologiczny inny niż wszystkie, stworzony z pasji, przepełniony życzliwą atmosferą, pachnący morskim klimatem i świeżo parzoną kawą.

Pochodząca z Siedlec, z rodziny lekarskiej, Anna Łokaj w 2005 kończy Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Z zamiłowania do stomatologii zdobywa tytuł lekarza dentysty. Zakochana w naszym pięknym mieście, młoda dentystka zaraz po studiach odbywa staż w Szczecinie i postanawia tu już zostać.

Przez kolejne kilkanaście lat, prowadząc własną Indywidualną Praktykę Stomatologiczną Anna Łokaj współpracuje z gabinetami stomatologicznymi w Szczecinie. Zdobywa doświadczenie i w coraz szerszym gronie znana jest jako bardzo dobry dentysta ze Szczecina, podejmujący się, z sukcesem, trudnego leczenia. W tym czasie kończy również wiele kursów w tym dotyczących endodoncji, licówek pełnoceramicznych, komunikacji z pacjentem oraz implantologii.

W 2016 roku Anna Łokaj podejmuje decyzję o uruchomieniu własnego gabinetu. Razem z Adamem Osenkowskim, szczecińskim przedsiębiorcą, menadżerem oraz trenerem biznesu, a prywatnie partnerem, rozpoczęli projekt stworzenia przyjaznego miejsca, gdzie pacjent staje się partnerem w procesie leczenia. Gdzie fotel dentystyczny służy tylko do prowadzenia zabiegów, a plan leczenia jest omawiany podczas rozmowy w komfortowych warunkach, przy biurku i pysznej kawie. Gdzie cała oprawa gabinetu jest szczecińska. Dentysta Szczecin to miejsce stworzone w tematyce morskiej, jak bowiem mówi się w całej Polsce – Szczecin leży nad morzem. W połowie 2017 roku powstaje więc gabinet stomatologiczny inny niż wszystkie, stworzony z pasji, przepełniony życzliwą atmosferą, pachnący morskim klimatem i świeżo parzoną kawą.

Szczegóły strony https://dentystaszczecin.eu/o-nas:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »