Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

DSM - projektowanie klap odcinających i regulacyjnych

DSM Tech to firma z Poznania, którą tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów zajmujących się projektowaniem, a następnie wdrażaniem klap odcinających, klap regulacyjnych zimnego i gorącego powietrza, przepustnic powietrza itp. Wykonywane projekty tworzymy indywidualnie na zamówienie klienta i dostosowujemy je do danych instalacji przyczyniających się do minimalizacji wpływu szkodliwych substancji (które powstały na etapie produkcyjnym czy przemysłowym) na atmosferę.

W DSM Tech projektujemy klapy odcinające i przepustnice powietrza, które dedykowane są dla stoczni, elektrociepłowni, elektrowni, stalowni, huty, spalarni odpadów, dlatego też każdy projekt jest wykonywany dla konkretnych instalacji. Jest to ważny parametr w szczególności przy tego typu instalacjach, gdyż każde odchylenie od normy mogłoby niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie klap, a co za tym idzie - całej instalacji.

Projektowane przez nas klapy są na najwyższym poziomie pod względem wykonania i użytych komponentów. Zdajemy sobie sprawę ze specyficznych wymagań branż, dla których wykonujemy projekty, dlatego muszą one plasować się na najwyższym poziomie. W DSM Tech przez lata obecności na rynku stworzyliśmy bardzo wymagające i nietypowe projekty dla wielu firm - również międzynarodowych.

Przy projektowaniu klap odcinających i regulacyjnych stosujemy najnowsze technologie, aby stworzyć te elementy do instalacji z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, aby ostateczny efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący. Jesteśmy również obecni przy pierwszym rozruchu klap, aby sprawować pieczę nad prawidłowym funkcjonowaniem i wdrożeniem klap. Zapraszamy do kontaktu z DSM Tech.

http://www.dsmtech.pl

Szczegóły strony www.dsmtech.pl/produkty/klapa-prostokatna-pojedyncza:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »