Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Trion - wynajem drukarek, dzierżawa biurowych urządzeń wielofunkcyjnych

Trion Sp. z o. o. z Warszawy oferuje wynajem drukarek. Propozycja ta skierowana jest w szczególności dla firm, klientów biznesowych, placówek oświatowych, urzędów i instytucji. Może tutaj pojawić się pytanie, po co w zasadzie wynajmować drukarki lub inne biurowe urządzenia wielofunkcyjne, takie jak kserokopiarki. Przede wszystkim jest to rozwiązanie tańsze i łatwiejsze.

Zalety wynajmu drukarek

Profesjonalne urządzenia biurowe nie są tanim sprzętem, dodatkowo trzeba wiedzieć, jakie urządzenia wybrać, co też sprawia trudności. Następnie pojawiają się inne trudności związane z obsługą i wymiana lub dopełnieniem pojemników z tuszem. Zwłaszcza ta druga czynność generuje dodatkowe koszty. Największy problem pojawia się wtedy, gdy drukarka ulegnie awarii. Zwłaszcza w biurach urządzenia te są mocno eksploatowane, więc raz na jakiś czas może pojawić się konieczność wyczyszczenia sprzętu lub wymiany jakiejś części na nową. Jest to kolejny wydatek, który ponadto powoduje przestój w pracy (brak urządzenia drukującego i skanującego).

Na wszystkie te problemy jest rada - wynajem drukarki. Firma Trion z Warszawy udostępnia sprzęt najwyższej jakości o ekologicznym i energooszczędnym profilu, który związany jest także z ekonomiczniejszym wydrukiem - bez strat na jakości (CISS i ECO TIS). Ponadto to my dbamy o serwis drukarek i kserokopiarek, wymianę pojemników, napełnianie tuszu lub inne prace montażowo-serwisowe. W razie awarii w ciągu 24 godzin przyjeżdżamy do klienta i naprawimy usterkę. Jeśli problem jest poważniejszy, to zapewniamy sprzęt zastępczy. Dzierżawa drukarki jest pod każdym względem tańsza i łatwiejsza. Klient płaci tylko abonament, a reszta zajmuje się Trion.

Bezpłatne testy wybranej drukarki

Swoim klientom udostępniamy możliwość bezpłatnych testów drukarki atramentowej A4 - aż przez dwa tygodnie! Klient może sprawdzić, czy dany model odpowiada jego potrzebom.

Wynajem drukarek jest tańszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Ponadto sprzęt można wymieniać częściej (jeśli wymaga tego branża), co nie jest takie proste w przypadku już zakupionej drukarki. Skorzystaj z naszej oferty i weź drukarkę w dzierżawę.
[url=http://www. wynajemdrukarek. com[/url]

Szczegóły strony www.wynajemdrukarek.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »