Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Hammerman - ogrodzenia i bramy automatyczne, elementy stalowe

Hammerman-Tech sp. z o. o. sp. k. to polska firma z siedzibą biura w Poznaniu, która działa od 2004 roku. Hammerman zajmuje się produkcja i montażem ogrodzeń, a także różnych elementów stalowych (okucia, balustrady, elementy dekoracyjne). Hammerman jest firmą znaną nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej, do których dostarczamy nasze produkty.

Hammerman Tech

Nasze główne centrum produkcyjne działa przy niemieckiej granicy w mieście Gubin. Używamy tylko sprawdzonych i nowoczesnych maszyn, które usprawniają proces produkcji, a także umożliwiają osiąganie nietypowych projektów.

W hali w Gubinie proszkujemy również nasze projekty, a ten etap produkcji ogrodzeniom dodaje wytrzymałości i estetycznego wyglądu.

Hammerman - ogrodzenia, bramy i automatyka do bram

Od lat dostarczamy naszym klientom produktów o najwyższej jakości, które wykonane są z ogromną starannością. Po etapie produkcji spersonalizowanego projektu lub ogrodzenia, który wybrany został z naszego katalogu, zajmujemy się jego montażem. Prace wykonujemy w sposób szybki, precyzyjny oraz schludny. Na bramach zakładamy automatykę od renomowanych producentów, a w razie awarii służymy serwisem naprawczym. Ponadto na nasze produkty dajemy 24 miesiące gwarancji.

Ogrodzenia i bramy oraz inne elementy stalowe

Od momentu złożenia zamówienia do finalizacji na Twojej posesji trzeba czekać niespełna trzy tygodnie. W tym czasie wykonujemy dla naszych klientów projekt i wizualizację ogrodzenia, a po etapie produkcji przechodzimy do montażu.

W naszej ofercie znaleźć można:

 • kilkanaście rodzajów typów ogrodzeń (klient może również indywidualnie sprecyzować swoje oczekiwania),
 • ogrodzenia panelowe,
  ogrodzenia z wypełnieniem (ogrodzenia gabionowe),
  automatykę do bram,
  balustrady do schodów,
  kraty do okien,
  skrzynki pocztowe,
  okucia.
Skontaktuj się z naszą obsługą klienta lub przyjdź do biura w Poznaniu w celu ustalenia najlepszej oferty ogrodzeń i bramy automatycznej.

Szczegóły strony www.hammerman-tech.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »