Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Wirtualne Biuro Poznań - Biuro247

Wirtualne Biuro Poznań

Biuro247 działa na polskim rynku już od 2013 roku. Specjalizuje się ono w świadczeniu wysokiej jakości usług doradczych dla podmiotów biznesowych. Mieliśmy okazję współpracować z ponad setką firm na terenie Polski i Europy. Dzięki nam wiele firm obniżyło swoje koszty stałe oraz koszty operacyjne. Poprzez odpowiednie dobranie formy prawnej do typu działalności firmy mogą osiągnąć bardzo konkretne korzyści podatkowe. Tak samo jest jeśli chodzi o ponoszone koszty związane z opieką społeczną oraz opłatami socjalnymi.

Pierwszym z aspektów naszej działalności są usługi doradcze w zakresie księgowości i rachunkowości. Odpowiednio ustrukturyzowana sprzedaż połączona z dobrze przemyślaną formą prawną mogą przynieść wymierne korzyści dla przedsiębiorców oraz zagwarantować im korzyści finansowe. Dobrze prowadzenie księgowości może przynieść bardzo duże oszczędności w momencie kiedy wchodzimy w interakcję z urzędami podatkowymi. Dobrze zarządzana księgowość przynosi także dodatkowe korzyści w zakresie dalszej sprzedaży przedsiębiorstwa. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu jest zainteresowany sprzedażą swojego biznesu potencjalny nabywca jest zazwyczaj zainteresowany otrzymaniem jasnej i przejrzystej dokumentacji księgowej.

Drugim aspektem naszej działalności jest działalność podatkowa połączona ze sprzedażą i organizacją spółek. Bardzo dużo podmiotów jest zainteresowanych optymalizacją podatkową, która odbywa się także przy pomocy zmiany formy prawnej oraz realizacji przepływów pomiędzy podmiotami w grupie kapitałowej. Nasze doświadczenia nie ograniczają się w tym zakresie do pojedynczych podmiotów ale do całych grup kapitałowych z przedsiębiorstwami na malcie oraz innych lokalizacjach w całej europie. Są to lokalizacje gdzie macie możliwość założenia wirtualnego biura i prowadzenia firmy w rejonie, którego prawo jest przyjazne i korzystne dla kryptowalut lub innego rodzaju działalności.

Trzecim aspektem naszej działalności jest rozszerzenie wirtualnego biura w poznaniu o usługi marketingowe, internetowe oraz social media. Obecność w internecie jest bardzo ważna pod względem tego jak można kształtować swoją sprzedaż oraz reklamę produktu. Jeśli zależy wam na pozyskiwaniu klientów z specyficznych segmentów oraz lokalizacji geograficznych. Jeśli twoje dotychczasowe działania nie przyniosły zamierzonych efektów to możliwe, że musisz poszukać innej firmy oferującej usługi pozycjonowania. Mamy świadomość że wysoka pozycja w google przenosi się na większą widoczność biznesu i powoduje większe możliwości sprzedaży nawet dla firm, które mają bardzo ograniczony budżet marketingowy.

W naszej ofercie posiadamy usługi takie jak:

 • Adres rejestracyjny

  Adres korespondencyjny

  Zakładanie i sprzedaż spółek

  Biuro na godziny

  Firma za granicą

  Skanowanie oraz obsługa poczty

  Wirtualne Biuro (E-biuro)

  E-archiwum

  Obsługa Faksu

  Obsługa Telefoniczna

  Call Center

  Help Desk

  Wynajem biura

  Przestrzeń Coworkingowa

  Biurko Na godziny

  Sale Konferencyjne i Szkoleniowe

  Gabinety

  Księgowość

  Ubezpieczenia i finanse

  Ubezpieczenie należności firmowych

  Windykacja i Faktoring

  Strony www i SEO

  Social Media

  Marketing

  Hosting i zarządzanie domenami

  Rejestracja firm w Giodo

  Software

  Powiadomienia na Mail i SMS

  Data Center

  Dofinansowania UE

  Usługi Prawnicze

Decydując się na nasze wirtualne biuro jesteś pewien tego że otrzymasz usługą najwyższej jakości w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania. Wśród naszych klientów znajduje się duża liczba firm z branży IT, fotografowie, architekci, prawnicy, programiści, produkcja plakatów, firmy zajmujące się pośrednictwem dla Uber oraz wiele innych. Zróżnicowanie naszych doświadczeń przekładało się na sukces naszych klientów który powodował że możliwa stawała się ich ekspansja na kolejne rynki. Biuro247 to także sieć kontaktów, która umożliwia współpracę firmom, które weszły z nami we współpracę i umożliwiły wzajemny rozwój na różnego rodzaju płaszczyznach. Budowa silnej sieci połączeń biznesowych oraz kontaktów na całym świecie przekształca się w olbrzymi potencjał naszych klientów dzięki czemu uzyskują oni sukces na arenie międzynarodowej dzięki promocji silnych więzi narodowych w biznesie.

Szczegóły strony www.biuro247.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »