Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

R-Cito - gabinet rehabilitacji i fizjoterapii

Cierpisz na nieznośne bóle kręgosłupa, karku lub doskwierają Ci dolegliwości po przebytym złamaniu, naderwaniu ścięgna czy zwichnięciu? W R-Cito potrafimy temu zaradzić poprzez serię zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, które przynoszą naszym pacjenta znaczną ulgę lub całkowite wyleczenie.

R-Cito jest gabinetem rehabilitacji i fizjoterapii mieszczącym się w Gdańsku. Od kilkunastu lat pomagamy naszym pacjentom uporać się z bólem poprzez skuteczne metody rehabilitacyjne, które dobieramy indywidualnie do każdego naszego klienta. Wszelkie nasze działania poprzedzone są bezpłatnymi konsultacjami, w których znajdujemy źródło problemu, gdyż nie leczymy objawowo, ale zależy nam, aby znaleźć faktyczne ognisko bólu. Mamy podejście holistyczne i leczymy naszych pacjentów całościowo poprzez zabiegi rehabilitacyjne i masaże.

Nasi pacjenci zwracają się do nas z różnymi problemami, które da się zredukować lub wyleczyć. W R-Cito określamy niezbędną liczbę zabiegów, które należy przejść, aby odczuć efekt. Jeśli cierpisz na dokuczliwe bóle, drętwienie dłoni, przebyłeś dotkliwe urazy i chcesz wrócić do pełnej sprawności, jeśli ucierpiałeś w wypadku lub kontuzji sportowej albo jeśli przeszedłeś udar, to przyjdź do nas. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą metodę rehabilitacyjną lub fizjoterapeutyczną. Oferujemy również wizyty domowe u pacjenta.

http://r-cito.pl/

Szczegóły strony r-cito.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »