Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Bogata oferta i doskonały wynajem samochodów

Wśród wielu różnych ofert i wypożyczalni na pewno MaxTrans to dobry wybór. Mielec generalnie jest miastem gospodarki przemysłu i tak było od zawsze. Dlatego w Mielcu wynajem samochodu to podstawa. Wielu delegatów, gości przybywa do miasta i potrzebuje środków mobilnych. Stąd też szukają oni dobrych, sprawdzonych rozwiązań dla firm, instytucji. Każdy z nas będąc w podróży potrzebuje samochodu. To tutaj w MaxTrans warto dodać, że bardzo bogata oferta i doskonała wypożyczalnia samochodów oferują to co klient oczekuje - cene i jakość. Na długoterminowy wynajem atrakcyjne ceny zniżki.

F. T. U. H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75, 39-300 Mielec
Telefon: 17 583 02 79

W ofercie firmy wynajem samochodów osobowych rent a car i doskonała obsługa klienta. Nasze samochody to sprawdzone, eleganckie pojazdy stąd też wielu klientów decyduje się na wybór naszych aut.

Oczywiście poza car rental firma to transport towarów z Polski na Ukrainę, Ukraina to nasza domena jeżeli chodzi o transport.

Szczegóły strony www.maxtrans.com.pl:

Komentarze:

  • Artur » (raport)

    Bardzo dobry wynajem samochodów. Według mnie i moich znajomych najlepsza wypożyczalnia samochodów Mielec i okolice. Świetna oferta

    Data dodania: 17 02 2021

Dodaj swój komentarz »