Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski to ponad 18-letnia firma. Przez ten czas spełniła oczekiwania wielu zadowolonych klientów, którzy docenili jej usługi. Firma od samego początku jest związana z Trójmiastem, aczkolwiek swoich klientów obsługuje na terenie całej Polski.
Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pracy, obsługując nie tylko klientów indywidualnych, spółki czy przedsiębiorstwa z różnych branż nauczyło nas, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.
Duża wiedza, doświadczenie i bycie na bieżąco z tak szybko zmieniającymi się przepisami prawnymi, projektami unijnymi czyni z nas ekspertów w naszej branży.
Pomagamy w założeniu własnej firmy. Od samego początku przygody z własną działalności możecie liczyć Państwo na naszą pomoc i wsparcie. Wspieramy młodych przedsiębiorców nie tylko pasywnym zajmowaniem się księgami, ale także doradzamy, jaką najlepszą drogę w prowadzeniu firmy wybrać.
Oprócz kompleksowego zajmowania się podmiotami gospodarczymi pomagamy również klientów indywidualnym w rozliczaniu PIT-ów, rozliczeń dochodów uzyskanych za granicą, zwrotu VAT-u za materiały budowlane oraz w rozliczeniu spadków czy darowizn.
Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów. Dokument ten potwierdza naszą wiedzę i doświadczenie. Korzystając z naszych usług, możecie mieć Państwo pewność, że współpraca będzie długofalowa, oparta na zaufaniu i wsparciu. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły strony mg-finanse.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »