Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Agencja ochrony Seltik Warszawa

W samej Warszawie zarejestrowanych jest kilkaset agencji ochrony osób i mienia. Jak w taki razie znaleźć najlepszą usługę. Dziś z czystym sumieniem mogę Państwu polecić agencję ochrony Seltik Warszawa. Firma ochroniarska nastawiona jest na minimalizację kosztów klienta przy jednoczesnym wzroście poziomu bezpieczeństwa chronionego obiektu.
Nowością wprowadzaną przez nich na polski rynek są mobilne wieże monitoringu cctv. Wieża mobilna zwana przez nich Seltik Tower to nowinka zaopatrzona w najnowocześniejsze technologie. Maszt posiada kamery cyfrowe wysokiej jakości, czujniki ruchu, kamery obrotowe i megafon. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dodatkowych podzespołów jak np. baterie solarne.
Wieża mobilna ustawiana jest na placu budowy, magazynach lub w innej otwartej przestrzeni. W przypadku wykrycia ruchu natychmiast powiadamia operatora centrum monitorowania alarmów, który wzywa pomoc zgodnie z opracowaną procedurą. Jest to obecnie najskuteczniejszy system sygnalizacji alarmu na tego rodzaju obiektach.
Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony https://seltik.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »