Darmowy katalog stron prywatnych i firmowych

Artis Group - systemy klimatyzacyjne dla firm i domów

Systemy klimatyzacyjne od Artis Group ze Słubic to doskonałe rozwiązanie dla firm i klientów prywatnych, którzy w swoich biurach czy mieszkaniach chcą wprowadzić takie udogodnienie. W Artis Group pracuje grupa specjalistów, która posiada wymagane uprawnienia potrzebne do tego, aby móc zakładać systemy klimatyzacyjne. Z tego względu gwarantujemy profesjonalne i niezawodne przeprowadzenie montażu, dzięki któremu klimatyzacja będzie działała sprawnie, cicho i bezinwazyjnie.

Przy sprzedaży systemów klimatyzacyjnych oferujemy doradztwa. Podpowiemy, które klimatyzatory najlepiej wybrać do danego pomieszczenia. Z tego względu Artis Group świadczy kompleksowe usługi z zakresu systemów klimatyzacyjnych.

W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory światowych i przodujących marek, takich jak: Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Daikin, Haier, Gree, Panasonic, LG, Samsung, LG i inne. Ponadto montujemy wszystkie rodzaje klimatyzatorów: kanałowe, ścienne, kasetonowe - określamy, który rodzaj będzie najlepszy do danego typu pomieszczenia.

Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacyjnych w dopiero co budowanych domach, mieszkaniach i wieżowcach oraz tych, które już istnieją.

Ponadto zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji, którą trzeba przeprowadzać minimum raz na dwa lata. Pamiętamy za klienta, kiedy należy dokonać takiego czyszczenia i przypominamy o potrzebie wykonania takiego działania.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać najlepsze systemy klimatyzacyjne do danego pomieszczenia - [url=http://artis-group. pl/Artis Group - systemy klimatyzacyjne[/url]

Szczegóły strony artis-group.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »